رفتن به نوشته‌ها

چگونه هر دقیقه اینترنت پر از مطلب می‌شود

به چندتا اپلیکیشن شما می‌توانید در یک دقیقه بروید؟ هنگامی که من در موبایلم هستم، می‌توانم در فیسبوک پست بگذارم، به دوستم تکست دهم، در اینستاگرام عکسی را به اشتراک بگذارم، یا اینکه با کسی در لینکدین ارتباط برقرار کنم، فکر کنم من تنها کسی نباشم که توانایی این کارها را داشته باشد. می‌بینیم که خیلی زیاد در اینترنت می‌توانیم فعالیت کنیم، به نظر هم می‌رسد هنوز این فعالیت‌ها کار خودشان را ادامه دهند. مقدار زیادی فعالیت در اینترنت برای انجام دادن وجود دارد و اینطور که پیش‌بینی می‌شود هر روز مصرف کننده برای محتوا بیشتر می‌شود.

برای نشان دادن اینکه چقدر فعالیت‌های دیجیتالی هر دقیقه انجام می‌شوند لوری لوییس و چاد کالاهان یک چشم‌انداز گرافیکی طراحی کرده‌اند. چرخی که آنها طراحی کردند نشان می‌دهد که ادامه دادن کار با همه چیزهایی  که جزئی از پایه‌های زندگی ما شدند چقدر سخت می‌تواند باشد.

برای مثال، مشترکان اینترنت هر دقیقه در یوتوب ۴.۱ میلیون ویدیو می‌بینند یا هر دقیقه در اینستاگرام به طور متوسط بیشتر از ۴۶ هزار پست، گذاشته می‌شود (که این شامل عکس‌های مسخره‌ای که در یکشنبه‌ها پست می‌شوند هم هست) و اگر شما در مورد موضوعی کنجکاو هستید و آن را گوگل می‌کنید شما در ۳.۵ میلیون سرچ در دقیقه با بقیه همراه هستید که در روز بیش از ۵ میلیارد صفحه برای درخواست‌های کاربران ظاهر می‌شود.

برای بازایاب‌ها این یک یاد‌آوری خوب است که هیچکس نمی‌خواهد با با تبلیغات بی معنی، ایمیل‌های تبلیغاتی و پیام‌ّای عمومی لینکدین بمباران شود. مردم الان دیگر حتی وقت یک تجربه مفید را بین این همه فعالیت دیجیتالی که دور و بر آن‌ها اتفاق می‌افتد ندارند. شما باید محتوای پیشرفته ای را تهیه کنید که ارزش منحصر به فردی را ارائه دهد و وقتی این بسترها به رشدشان ادامه دهند رقابت برای جلب توجه خیلی بالاتر می‌رود.

پس چگونه تولیدکنندگان محتوا این مسابقه برای جلب توجه را می‌برند؟ یک استراتژی یک مکان خوبی برای شروع کردن است. از آن راه ما می‌توانید دقیقن مخاطبان خود را مشخص کنید که چه چیزی را کجا می‌خواهند. داشتن یک صدای قوی همیشه مهم است ولی شما باید این صدا را از بستری به بستر دیگر بچرخانید تا حیطه خود را به حداکثر برسانید. پس قبل از اینکه برای هزاران نفر یک خبرنامه را ایمیل کنید، به این فکر کنید که چگونه این رویکرد به وجود می‌آید وگرنه شما فقط جزو ۱۵۶ میلیونی می‌شوید که در دقیقه اینباکس ایمیل‌ها را پر می‌کنند.

منبع: contently.com

منتشر شده در رسانه

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *