رفتن به نوشته‌ها

چالش اندر چالش

من هم اکنون که این پست را می‌نویسم، سه چالش همزمان را سپری می‌کنم. چالش مدیریت زمان، وبلاگ نویسی و کتاب‌خوانی.

چالش وبلاگ نویسی:

مصطفی لامعی، مدیر دیجیتال مارکتینگ کاله دیروز توییتی کرد که می‌گفت:

حضرات، دوستان و آشنایان گرامی شما را دعوت می‌کنم به چالش وبلاگ‌نویسی. بیایید یکبار دیگر خاطرات شیرین وبلاگ نویسی را تکرار کنیم.

و او این پست را در ویرگول، جایی برای نوشتن همه، منتشر کرد. من هم که عشق حایزه و چالش دوباره وارد فضای وبلاگ‌نویسی عمیق شدم و می‌خواهم دقیقا تمام این‌ پست‌ها را هر روز به مدت یک ماه بنویسم.

چالش کتاب‌خوانی:

داشتم توی توییتر می‌گشتم که فرداد به ابوالفضل گفته بود که مشکل مردم این است که کتاب نمیخوانن بعد ابوالفضل ریپلای کرده بود، تو شروع کن من هم حاضرم رقابت کنم. من هم از کتاب نخواندنم رنج می‌بردم که این فکر در ذهنم جرقه زد تا به جای فرداد من با ابوالفضل رقابت کنم! البته که خیلی کار سختی است چون او مهرماه ۱۲ تا کتاب خوانده!!

او این پیشنهاد را داد که من هم وارد چالش کتابخوانی سایت goodreads.com بشوم و تا پایان سال ۲۰۱۸ هر کس بیشتر کتاب خواند برنده‌ی این رقابت است. البته یک نفر دیگر را هم وارد این رقابت کردم!

و اما چه خبر از چالش مدیریت زمان؟ اکنون که دو هفته از آن چالش می‌گذرد می‌خواهم بگویم من واقعا تا حالا در آن موفق نبوده‌ام چون واقعا خیلی کارهای زیادی هستند که باید انجام شوند و من همه را هم انجام می‌دهم اما دوباره وقت کم می‌آورم! ولی برنامه‌ی خیلی خوبی تا آخر این چالش دارم که باید تمرکزم را روی بعضی از موضوعات کم کنم و روی بعضی از موضوعات دیگر افزایش دهم.

منتشر شده در چالش وبلاگ‌نویسی

نظر

 1. adel adel

  سلام
  چه قدر عالی اتفاقا من هم دارم چالش های مدیریت زمان و کتاب خوانی و زبان و سحرخیزی و وبلاگ نویسی آقای لامعی رو پیش میبرم.
  موفق باشی.

  • admin admin

   سلام ممنون شما هم موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *